İMPEKTRA

İMPEKTRA olarak biz, firmaların ve kurumların dijital dönüşüm süreçlerini hızlandırmak, bu kapsamda ürün ve hizmet geliştirmek üzere kurulmuş; Ankara ve Paris’te faaliyet gösteren bir teknoloji şirketiyiz.

Büyük veri analitiği, yapay zeka teknolojileri, dijital dönüşüm ve endüstriyel proses alanlarında, farklı disiplinlerdeki 10 yılı aşkın global tecrübe ile katma değerli ürün ve hizmetler geliştirmekteyiz.

Hayatın Hızını Yakalayan İnovatif Çözümler

Dünya değişiyor. İklim değişikliği, küreselleşme, dijitalleşme, demografik değişim ve kentleşme gibi mega trendler ayak uydurulması zor olsa da müşterilerimizin ve pazarların ihtiyaçlarını karşılamak için uyum sağlamamız gerekiyor.

Farklı sektörlerden olan her müşterimize, işletmelerine özel çözümler sunuyoruz. Yapay zekayı güncel trendlere uyguluyor, hızla değişen dünyaya ayak uydurmakla kalmıyor, müşterilerimizle birlikte yönlendiriyoruz.

Sektöre Öncülük Eden Yenilikçi Teknoloji

Bugünün yarını şekillendirdiğine inanıyoruz ve daha iyi bir yarın üretmek için her günü değerlendiriyoruz. Uzun vadeli ve sürdürülebilir bir yol haritası belirlemek için Impektra olarak odağımızı teknoloji olacak şekilde belirledik. Yıllardır emin adımlarla devam ettiğimiz bu yolda, ekonominin bel kemiğini oluşturan endüstrilerin ihtiyaç duydukları dönüşümlerini sağlayan güçlü teknolojiler sunuyoruz.

Kolay Dijitalleşme

Gerçek ve dijital dünyaları birbirine bağlayarak donanım ve yazılımın gücünü birleştiriyor, müşterilerimizin şirketleri için veri potansiyelinden tam olarak yararlanmalarına yardımcı oluyoruz. Bu şekilde, daha önce ayrı ayrı çalışan süreçleri tek bir sürekli veri akışında bir araya getirerek Endüstriyel Nesnelerin İnternetini kullanıyoruz.

Endüstrinin geleceğine giden yolda şirketler için daha yüksek rekabet gücü ile sonuçlanan üretkenlik, verimlilik, hız ve kalite artışı sağlıyoruz. Müşterilerimiz için gerçek değer katma amaçlı teknolojiler üretirken gerçek ve dijital dünyaları birleştirerek, müşterilerimizin endüstrilerini ve pazarlarını dönüştürmelerine olanak tanıyoruz.

Dijital dönüşümü İmpektra ile yakalayın!

İşletmelerin ürün ve hizmetlerinin dijitalleşme çağına uygun dönüşümlerine yardımcı oluyor, büyük veriden yapay zekaya, IoT den görüntü işlemeye uzanan güncel teknolojilerle çözümler üretiyoruz.

Çözümlerimiz ve Ürünlerimiz

Türkiye’nin Dijital Dönüşümü İMPEKTRA ile başlıyor…

İletişim Bilgilerimiz

(+90) 312 911 4541

info@impektra.com